לוגו אולה סוקולובסקי צילומי הריון

צילומי ניו בורן

למי מאיתנו היו תמונות כשרק נולדנו? תמונות מהימים הראשונים שיצאנו לעולם? לרובנו לא היו. אבל כמה מדהים זה יכול להיות? מהשניה הזו, הם מתחילים לגדול ולהתעצב בצורה מהירה ופנומנלית, האם יקבלו יותר את האבא או את האמא?:) צילומי ניו בורן יזכירו לכם את הרגעים הראשונים שהתינוק נולד וכמה מדהים הרגשתם באותו זמן. ככל שתקדימו לעשות זאת, ההתרגשות תהיה בשיאה ואת זה אנחנו רוצים להוציא ביום צילומי ניו בורן. והכי חשוב – סבא וסבתא יקבלו כמה תמונות מהממות שיוכלו לתלות על הקיר :-)

העבודות שלנו

שאלות נפוצות

בסטודיו יש לי יותר שליטה על התמונות והאיכות שלהן. אני יכולה לשחק עם התאורה, שזה מאוד חשוב כדי להוציא את התמונות האיכותיות ביותר. להחליף רקעים, אביזרים ויש לי מגוון תלבושות. הסטודיו מותאם לתינוק ויש אווירה נעימה המאפשרת לתינוק ולכם להרגיש בנוח. הצילומים בסטודיו לרוב יקחו יותר זמן מאשר צילומים בבית. קחי בחשבון שהתינוקי לא ירגיש בהתחלה בנוח. אולי תצטרכי להניק ולהרגיע אותו, ובתוספת זמן הנסיעה, הצילומים יהיו ארוכים יותר. צילומי ניו בורן בבית מאפשרים לכם להיות בסביבה ובנוחות שלכם מבלי להסתובב בחוץ ולהיתקע בפקקים וחניה. הצילומים אותנטיים כי הם נעשים במקומות האינטימים שאתם הכי אוהבים לבלות ואין את המתח של להוציא תינוק לבחוץ כשהוא רק נולד. כצלמת מקצועית אני מוודא להוציא את המקסימום מהצילומים בבית על מנת שתקבלו את הצילומים האותנטיים והמוצלחים ביותר. כצלמת שמצלמת ילדים ותינוקות בפרט, עניין הבטיחות והנוחות הן בעדיפות עליונה אצלי. וכשאת בוחרת לעשות את הצילומי בסטודיו, את יכולה להיות רגועה שהתינוקי בידיים טובות. הסטודיו שלי מאובזר ומותאם במלואו לצילומי ניו בורן ולשהייה שלכם ושל התינוק. אני משתמשת רק באביזרים שיוצרו במיוחד לתינוקות מבחינת בטיחות ואיכות. ההרגשה בסטודיו היא נעימה ומאפשרת סשן צילומים מוצלח. בבית או בסטודיו בסוף זו החלטה שלכם לפי העדפות שלכם ולכל מקום יש את היתרונות והחסרונות שלו. ואם תרצו בסופו של דבר בבית, זה אפשרי בהחלט. אם אתם צריכים הכוונה ופרטים נוספים, מוזמנים ליצור קשר ולהתייעץ איתי.

תדאגי לפני הצילומים שהתינוקי אכל ותחליפי טיטול במידה וצריך ככה שיבוא שבע ומרוצה. מבחינת ביגוד, תלבישי בבגדים נוחים ואם אפשר ניטרלים בצבע ככה שלא ימשכו את תשומת ליבו. אם יש צעצועים או אביזר מיוחד שהתינוקי אוהב אפשר ורצוי להביא איתך. וכולכם – תבואו רגועים כמה שאפשר. זה יום שאנחנו רוצים להוציא ממנו ומכם את התרגשות שתהפוך לזכרונות מתוקים ואוצר! בהמשך

אני לוקחת את הזמן ודואגת שהתינוקי ירגיש בנוח. מכוונת את התאורה והטמפרטורה שיהיו נוחים. אם התינוקי צריך אוכל, יש מקום נוח להניק. אני צמודה אליכם ומתאימה את העבודה כך שנוציא את התמונות המושלמות ביותר, ואת התוצאות שאתם רוצים בזמן שאנחנו שומרים תמיד על בטיחות והנוחות שלכם ושלו. לאחר הצילומים אני לוקחת את הזמן לבחור ולערוך את התמונות מהיום צילומים. בדרך כלל זה לוקח כשבועיים. בזמן הזה אם יש לכם שאלות/בקשות מיוחדות אני תמיד זמינה. לאחר שאני מסיימת, אני שולחת לכם בקובץ דיגיטלי את האלבום כך שתוכלו להוריד למחשב האישי שלכם ולעשות בו שימוש לכל מטרה. וכמובן, מקווה שניפגש בלידה הבאה!

לפרטים נוספים צרו איתי קשר

Open chat
1
Scan the code
היי, מוזמנת ליצור איתי קשר