לוגו אולה סוקולובסקי צילומי הריון

אודות

שמחה שקפצתם לביקור!
שמי אולגה ואני עושה צילומי הריון ומשפחה בחיפה.
תמיד הוקסמתי מהכוח של הצילום ללכוד את היופי והמהות של העולם שסביבנו.

ייחודיות

אני ניגשת לכל צילום בפרספקטיבה רעננה כדי ליצור חוויה ייחודית ואישית עבור הלקוחות שלי. בין אם אני מצלמת צילומי הריון, משפחה, זוגיות או ילדים, אני שואפת ללכוד את מהות הרגע בצורה אמנותית ואותנטית כאחד.

יצירתיות

סגנון הצילום שלי מתואר בצורה הטובה ביותר ככנה ויצירתי. אני נהנת להתנסות בתאורה, זוויות והגדרות שונות כדי ליצור תמונות בולטות ונצחיות. ואני תמיד מוכנה לאתגר ולהוטה לפרוץ את גבולות האומנות שלי.

אמונה

כצלמת, אני מאמינה שהמפתח להצלחה הוא בניית מערכת יחסים חזקה עם הלקוחות שלי. אני לוקחת את הזמן להבין את הצרכים וההעדפות הייחודיים שלהם, ואני עובדת איתם בצמוד לאורך כל התהליך כדי להבטיח שהחזון שלהם יתגשם בכל תמונה.

אהבה

האהבה שלי לצילום החלה בזמן שהייתי במכללה, שם למדתי צילום לעומק. נמשכתי להיבטים הטכניים של המלאכה, אבל מהר מאוד גיליתי שהתשוקה האמיתית שלי טמונה בצילום אנשים. בהתחלה פנו אלי חברות שרצו צילומי הריון או משפחה ואני ישר קפצתי על ההזדמנות לצלם אותן ועם הזמן האהבה שלי למקצוע רק גדלה וגדלה. מה שהכי מרגש אותי הוא שאני אוהבת ללכוד את האישיות והרגשות הייחודיים של הלקוחות שליי באופן שמספר סיפור ויוצר רושם מתמשך

לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר

Open chat
1
Scan the code
היי, מוזמנת ליצור איתי קשר