לוגו אולה סוקולובסקי צילומי הריון

צילומי גיל שנה

מזל טוב! הזמן עובר כל כך מהר! רק לפני רגע ילדת וכבר עברה שנה. שנה שבה למדתם להכיר אחד את השניה. שנה מלאת חוויות. הרגשתם מה זה להיות הורים ואולי זאת הפעם השניה שלכם או השלישית אבל החוויה לא משתנה כי גיל שנה זו אבן דרך. זה בידיוק הזמן שהתינוק/ת מתחיל/ה לדבר, ללכת ולהיות סקרן/נית והאישיות שלו/ה מתחילה לזרוח. ואת הרגע הזה את לא רוצה לפספס. בצילומי גיל שנה אני תופסת את הרגעים המיוחדים האלה והופכת אותם לזכרונות ארוכי טווח שתוכלו לראות כל פעם שמתחשק לכם.

איפה כדאי לעשות צילומי גיל שנה?
בסופו של דבר הצילומים נקבעים לפי ההעדפות שלכם ובכל מקום אפשר להוציא תמונות מהממות. לכל אחד מהמיקומים יש סגנון ייחודי.

אלה ההבדלים
בסטודיו הצילומים הם יותר רשמיים עם תאורה חזקה ומקצועית. יש תפאורות לבחירה, אפשר לשחק עם הרקעים וזה גם יותר נוח מבחינת תזמון ועמידה בלוחות זמנים. מתאים אם את רוצה תמונות רשמיות עם מראה קלאסי
במקומות בחוץ יש תאורה טבעית כמו חוף ים, עצים, פארקים ופרחים שנותנים תאורה טבעית ויפה. בטבע זה אני את והציוד ואם בן הבן זוג יכול לעזור אז נוכל להביא יותר ציוד. התמונות בטבע יוצאות נעימות, רגועות וטבעיות יותר.
גם בבית זה מיקום מצויין לצילומי גיל שנה אם אתם רוצים ללכוד רגעים אינטימיים ואישיים עם התינוקי ובסביבה המוכרת לכם.
לפעמים אנשים מעדיפים בבית כי זה המקום שהם נמצאים בו רוב הזמן וזו מזכרת נפלאה בשבילם ובשביל התינוקי. אני מגיעה עד אליכם עם הציוד, לא צריך לצאת, לחפש חניה ולעמוד בפקקים.
בסופו של דבר כל הסגנונות מתאימים ותלוי כמו שאמרתי בהעדפה שלכם. הכי חשוב שתבואו עם אנרגיה ותחגגו את היום הזה בין אם בבית, בטבע או בסדטודיו.
אם אתם רוצים להתייעץ איתי על מיקום מוזמנים לדבר איתי ואשמח לעזור לכם להחליט עם המיקום שיותר מתאים לכם.

העבודות שלנו

שאלות נפוצות

קודם כל זה טבעי שהילד לא ירגיש בנוח ביום הצילומים ואנחנו צריכות לעזור לו להרגיש בנוח. כחלק מתפקידי אני יודעת איך להפנות את תשומת הלב שלו אלי ולגרום לו לחייך למצלמה. תדאגו שהתינוקי יאכל וינוח לפני הצילומים. תקבעו שעה ביום שהוא בדרך כלל הכי עירני. תביאו צעצועים שהוא אוהב ושיעזרו לו להרגיש כמה שיותר בנוח.

צילומי גיל שנה נמשכים פחות או יותר כשעה וכמובן שיש הפתעות לפעמים וזה בסדר. ככל שתהיו מוכנים יותר ליום הזה מבחינת ציוד, אוכל ומנוחה לילד ככה הצילומים יעברו בהצלחה. בטבע הצילומים יקחו טיפה יותר מכיוון שצריך למצוא את הספוט המתאים ביותר.

להגיע עם בגדים נוחים, רצוי לא זוהרים וצבעוניים מידי שלא יתפסו את תשומת הלב. אני ממליצה להביא צעצועים שהתינוקי אוהב ואביזרים שיכולים לעזור לתינוקי להרגיש בנוח ולהוסיף לצילומים.

אפשר בהחלט להביא בני משפחה נוספים לצילומי גיל שנה ולצלם את האחים וההורים עם התינוקי. תהיה לזה עלות נוספת.

לפרטים נוספים צרו איתי קשר

Open chat
1
Scan the code
היי, מוזמנת ליצור איתי קשר