לוגו אולה סוקולובסקי צילומי הריון

צילומי משפחה בטבע

מרגישים שמגיע לכם יום איחוד? עברתם כברת דרך בחיים וכמשפחה ובא לכם להנציח את היום הזה? יום מיוחד שיוקדש רק לכם? או שפשוט הרבה זמן לא הייתם ביחד ובא לכם להתחבר ועל הדרך להנות מיום כיף משפחתי? אל תתנו לרגעים המרגשים לחמוק מחייכם. צילומי משפחה לוכדים את האהבה, החיבור והזיכרונות המשותפים של בני המשפחה, משאירים טעם של חוויה משמעותית ומרגשת. 

דוגמאות לסיבות שאנשים פונים אלי לצילומי משפחה:

ימי הולדת, אבני דרך, הישג מסוים או סתם כי בא להם להיות ביחד ולעשות תמונות. עם התמונות, תוכלו להשוויץ ברשתות החברתיות, לתלות על הקיר ולהעביר לאנשים שקרובים אליכם. ובכל סיטואציה תוכלו לשלוף את האלבום, ולהיזכר בתמונות וביום הקסום הזה. התמונות ישארו אצלכם לנצח ויוכלו לעבור אפילו מדור לדור

העבודות שלנו

שאלות נפוצות בנוגע לצילומי משפחה

אם אני אסכם במשפט אחד, אז אין באמת זמן הכי טוב לצילומי משפחה כי אפשר לצלם בכל זמן ובכל מקום. לכל משפחה יש העדפות ורצונות משלה והכי חשוב, שתמצאו יום שכולם באנרגיה טובה ולכולם מתאים להצטלם. כל השאר זה בונוס. מבחינת העונה – במידה ורוצים צילומי משפחה בטבע, הסתיו והאביב הן העונות המומלצות לצילומי משפחה מכיוון שהטבע יפה, מזג האוויר, הנוף והטבע, מושלמים. בפרט אם יש ילדים קטנים, העונות האלו הכי מומלצות. הקיץ היא גם עונה טובה אבל קחו בחשבון שלפעמים יכול להיות חום כבד שיכול להציק. מבחינת זמנים – נסו לתאם בינכם זמן שכולם פנויים ולא עסוקים מידי. שהיום לא נופל על מבחנים של הילדים, תור לרופא, פגישות חשובות וכו'. קחו לעצמכם יום חופש, תכננו אותו החל משאתם קמים בבוקר ועד הערב. אולי אפילו תשלבו איזו ארוחה מפנקת בחוץ או אטרקציה עם הילדים. הזמנים המומלצים ביום לצילומים הם בדרך כלל כשעתים אחרי הזריחה או שעתיים לפני השקיעה. ככה שנוכל לתפוס את השמש ולהשתמש בה כתאורה טבעית

זאת באמת שאלה טובה. כי לשני המיקומים יש יתרונות שכל משפחה מתחברת יותר וכדאי לעשות את החושבים עם עצמכם מה יותר מתאים. הינה כמה דברים שיכולים לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.

יתרונות של צילומי משפחה בחוץ:

סביבה טבעית: המרחב, הנוף והטבע מספקים הרגשה טובה ונינוחה. במיוחד שיש ילדים כי ילדים סקרנים ואוהבים לרוץ ובטבע תהיה להם האפשרות. ובאופן כללי יש פחות לחץ, יותר אווירה פתוחה. התמונות יוצאות יותר טבעיות כי אני יכולה לתפוס אתכם באופן ספונטני ומבלי הצורך לעשות יותר מידי פוזות למצלמה 🙂

מבחינת הרקעים: בטבע אני משתמשת בנוף הטבעי ועושה שינויים מעטים בפוטושופ מכיוון שהרקעים מספיקים. יש לי מיקומים מעולים שאני מבצעת צילומי משפחה החל מפארקים, חופים, גנים ועד לסביבות עירוניות, שיכולים להוסיף עומק ועניין לתמונות שיקבלו מראה טבעי ויפייפה.

אור טבעי: כנל לגבי תאורה. הצילומים יוצאים עם אור טבעי יפה. זה שונה מתאורה של סטודיו שהיא חזקה ומדגישה את הפנים. (תכף נגיע גם לזה)

חסרונות של צילומי משפחה בחוץ:

מזג אוויר: מכיוון שהצילומים בחוץ, אנחנו צריכים להתאים את עצמינו אליו. צריך לוודא שביום שאתם רוצים להצטלם, התנאים טובים. ושלא יהיו הפתעות של גשם/רוח/חום כבד.

הסחות דעת: מיקומים חיצוניים יכולים גם להסיח את הדעת יותר עם אנשים, מכוניות או אלמנטים אחרים שיכולים להפריע לצילום. כאן חשוב להדגיש שבמידה ואתם רוצים במקום ספציפי שלכם, תדאגו שהוא לא יהיה רועש מידי ביום הזה ולא יהיו יותר מידי הסחות דעת ואנשים שיכולים להפריע.

מבחינת ציוד: אז כמובן אני לא יכולה להביא איתי את כל הציוד של הסטודיו וכמו שאמרתי אני משמשת בחומרים שהטבע מספק. אתם לרוב באים כמו שאתם ואין לנו את האפשרות לשנות או להוסיף אביזרים.

מבחינת לוגיסטיקה: צריך לקחת בחשבון שבטבע שאנחנו צריכים ללכת ולנסוע טיפה כדי להגיע לטבע. מבחינת נגישות אם יש בן משפחה שצריך מקום נגיש, תוודאו איתי או אם זה מקום שאתם בחרתם מספק את הנגישות. ואתם כמובן מוזמנים להתייעץ איתי למקומות מתאימים לצילומי משפחה בטבע אני מכירה מגוון מקומות. ניתן לשלב גם צילומי הריון עם צילומי משפחה

לפרטים נוספים צרי איתי קשר

Open chat
1
Scan the code
היי, מוזמנת ליצור איתי קשר