לוגו אולה סוקולובסקי צילומי הריון

הנוחות של צילום תינוקות בבית

צילום תינוקות

הנוחות של צילום תינוקות בבית

כצלמת מקצועית, אני אוהבת לצלם ומבינה את הערך העצום של תיעוד ימיו הראשונים של התינוקי. אחת הדרכים הנוחות ומחממות הלב לעשות זאת היא על ידי בחירה בצילומי התינוק ישירות בבית שלך.

לא לכל אמא זה מסתדר לעשות צילומי ניו בורן מיד לאחר הלידה וזה בסדר. במאמר הזה נדבר על אפשרות נוספת ומה היתרונות שלה:) מה ההבדל בין בין צילומי תינוקות וצילומי ניו בורן, היתרונות של צילום תינוק קצת יותר מבוגר בבית, ומה התקופה האידיאלית לצילומי תינוקות?

למה לבחור בצילום תינוקות בבית?

קבלת תינוק חדש לעולם מלווה בהמון התרגשות, לחץ ודאגה. מציאת הזמן לצילומים עשויה להרגיש כמו גורם מתח נוסף. כאן נכנסת לתמונה הנוחות של צילום תינוקות בבית. גם אם פספסת את הזמן לצילומי ניו בורן שבדרך כלל עושים עד שבועיים מהלידה, זה לא נורא ואשפר לצלם בזמן שמתאים יותר.

כאמא טרייה, סביר להניח שאת מתמקדת ברווחתו של התינוקי, ובידיוק לשם כך יש צלמת מקצועית שתגיע עד אלייך ותבטל את הצורך להכין את התינוק, לארוז חפצים, לתאם לוחות זמנים ולהתמודד עם כל מזג אוויר או תנאי תנועה בלתי צפויים. זו דרך לתפוס את הרגעים המיוחדים האלה מבלי לפגוע בנוחות ובאינטימיות של המרחב שלך.

מה ההבדל בין צילומי נו בורן לצילומי תינוקות?

צילום ניו בורן בדרך כלל מתרחשים במהלך השבועיים הראשונים, תוך התמקדות בלכידת התנוחות המקסימות והמנומנמות ובפרטים הקטנטנים. צילום תינוקות, לעומת זאת, מתרחש כאשר התינוקי קצת יותר מבוגר, בדרך כלל בין שלושה לשישה חודשים. במהלך שלב זה, תינוקות מתחילים להפגין את אישיותם המתהווה, מציגים חיוכים, צחקוקים ומודעות רבה יותר לסביבתם. צילומי תינוקות משלבים לרוב שימוש באביזרים, לוכדים את הסקרנות והאינטראקציות של התינוק עם סביבתו.

היתרונות של צילום תינוק קצת יותר מבוגר בבית

צילום תינוק בגיל שלושה עד שישה חודשים מציג סט משלו של קסמים ייחודיים. תינוקות בגיל זה ערניים יותר, מגיבים, והאישיות שלהם מתחילה לזרוח. הם יכולי להיות מרותקים למשחקי האור בסלון שלך או מהמרקם של השמיכה האהובה עליהם. צילום בבית מאפשר גם צילומים גלויים של שגרת יומיום, התכרבלות ואינטראקציות עם הורים ואחים, וכתוצאה מכך תמונות שמספרות סיפור יפה ומיוחד.

הזמן האידיאלי לצילום תינוקות

מומלץ לקבוע פגישות לצילום תינוקות בין גיל שלושה עד שישה חודשים. מסגרת הזמן הזו מייצרת איזון בין לכידת הצמיחה המוקדמת של התינוק לבין הצגת האישיות המתפתחת שלו. תינוקות בגיל הזה כבר יכולים להרים את הראש, לעסוק בסביבתם ולחלק חיוכים אמיתיים

מסע האימהות הוא מסע יפהפה, מלא באינספור רגעים יקרים. צילום תינוקות בבית מציע הזדמנות להקפיא את הרגעים החולפים הללו מבלי לוותר על הנוחות שלך. בין אם מדובר בלכידת התמימות העדינה שהתינוקי בן יומו ובין אם מדובר בהבעות שובבות של תינוק קצת יותר מבוגר. כל שלב טומן בחובו את הקסם שלו. אז תני לתינוקי להיות הרקע לזיכרונות היקרים האלה, ולאפשר לך להוקיר אותם במשך שנים רבות.

שמי אולה ואני עושה צילומי הריון בחיפה והסביבה, צילומי משפחה וזוגיות.

רוצה גם? צרי איתי קשר ואשמח לעשות לתינוקי שלך צילומים מדהימים ובמחירים מעולים 

מאמרים נוספים

צילומים אינטואיטיביים

אומנות הצילום האינטואיטיבי

בעולם הצילום, קיימת שיטה עוצמתית שעולה מעבר לנקודות הטכניות 'והשלמות' שאותן אנו פוגשות בפרסומות. ישנה שיטה נוספת שנוגעת לעומק הרגש האנושי, וחושפת את מהות התיעוד

דברו איתנו למידע נוסף

Open chat
1
Scan the code
היי, מוזמנת ליצור איתי קשר